Zaufaj nam i otwórz własną lodziarnię!

Zaufaj nam i otwórz własną lodziarnię!

19 grudnia, 2022

Otwórz własną lodziarnię.

Firma IceCream Factory jest autoryzowanym dealerem maszyn do lodów włoskiej firmy ICETECH FrigoGelo, będącej na rynku już od 35 lat. Dzięki współpracy z tak doświadczonym partnerem IceCream Factory może zaproponować doskonałej jakości urządzenia do lodów włoskich, jak i gałkowych , szokowniki, dojrzewalniki, ubijaczki do śmietany, frezery oraz pasteryzatory, a także duże linie do pasteryzacji i szafy mrożące.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również znakomite witryny do lodów i wyrobów cukierniczych Włoskiej firmy Clabo. Od kilku lat tworzymy małe mobilne lodziarnie.

Od 15 lat zbieramy doświadczenia w branży lodziarstwa!🍦Zaufaj nam i otwórz własną lodziarnię! Możemy zaproponować doskonałej jakości urządzenia do lodów włoskich, jak i gałkowych ,szokowniki, dojrzewalniki, ubijaczki do śmietany, frezery oraz pasteryzatory, a także duże linie do pasteryzacji i szafy mrożące. W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo również znakomite witryny do lodów i wyrobów cukierniczych Włoskiej firmy Clabo. Od kilku lat tworzymy małe mobilne lodziarnie. Montujemy lodziarnie „od zera” Dostarczamy maszyny Serwisujemy Dostarczamy produkty do produkcji lodów Szkolimy i podnosimy kwalifikacje

Nie czekaj dłużej, razem z nami rozwiń dobrze funkcjonujący biznes!

Wypełnij formularz, a oddzwonimy do Ciebie. Zapraszamy na podstronę formularza.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Krzysztof Wieprzkowicz
email: kw@icecreamfactory.pl
mobile: +48 504 078 008
www: https://icecreamfactory.pl/