Wizyta włoskich mistrzów lodziarstwa.

Wizyta włoskich mistrzów lodziarstwa.

18 lipca, 2022

Wizyta włoskich mistrzów lodziarstwa.

Prócz sprzedaży maszyn do produkcji lodów, włoskich jak i gałkowych, prowadzimy również lokal o nazwie Mała Italia. Dzięki temu możemy osobiście docenić jakość oferowanych przez nas urządzeń. Jednocześnie, dysponując lokalem, regularnie zapraszamy mistrzów lodziarstwa ze słonecznej Italii.

Dzisiaj wspominamy niedawną wizytę włoskich mistrzów lodziarstwa w Małej Italii! 🇮🇹🤝Zobaczcie, co działo się za kulisami 😉 i jak szkolimy się, żeby robić dla Was jeszcze lepsze lody! 🔝 Filmową relację z tego wydarzenie można zobaczyć na FacebookPage Mała Italia.

Utrzymanie wysokiego poziomu i jakości, to ciągła praca, dlatego my nie zatrzymujemy się nawet przez chwilę. Mimo częstych przeciwności losu, idziemy odważnie do przodu, wprowadzamy nowości, dopracowujemy receptury i sami wyznaczamy nowe kierunki. 💪

„Dzisiaj po raz kolejny gościliśmy włoskich mistrzów lodziarstwa. Dzięki współpracy z nimi, możemy podnosić poprzeczkę serwowanych u nas lodów. W trakcie szkolenia, zostały zaprezentowane nowe smaki a, pracowaliśmy z nową serią posypek Cromble.
Mamy nadzieję, że kolejna wizyta włoskich mistrzów lodziarstwa odbędzie się już w przyszłym roku. Będziemy mogli, zaprosić ich do nowego, jeszcze bardziej profesjonalnego laboratorium gdzie będziemy produkować jeszcze lepsze lody”. – Krzysztof Wieprzkowicz, właściciel IceCreamFactory.