Rimini. Sigep 2023.

Rimini. Sigep 2023.

23 stycznia, 2023

Rimini. Sigep 2023.

Rimini. Sigep 2023. Co za miasto, co za targi Sigep 2023! Jesteśmy tu i jest niesamowicie! To jedno z najważniejszych wydarzeń w branży lodów i cukiernictwa🍦🌐, gdzie spotykają się najlepsi na świecie. Inspiracji jest tu pod dostatkiem, a my zbieramy je wszystkie! Nowe smaki, trendy, technologie – wszystko to będzie u nas w icecreamfactory.pl i oczywiście w Małej Italii w sezonie 2023!

Sigep to wiodące na świecie targi B2B poświęcone deserowo-kawowemu przemysłowi gastronomicznemu. Sigep to wydarzenie, którego nie można przegapić, aby odkryć najnowsze wiadomości, innowacje i trendy w sektorze usług deserowych i kawowych: surowce i składniki, maszyny i urządzenia, meble, opakowania i usługi.

Wyjątkowe miejsce spotkań do dialogu z firmami i profesjonalistami, do dyskusji na temat scenariuszy branżowych oraz okazja do biznesu, nawiązywania kontaktów, profesjonalnej aktualizacji i udostępniania. 5 dni na osobiste doświadczenie i wspólne zaprojektowanie przyszłości serwisu deserowo-kawowego.

44. edycja targów SIGEP, The Dolce World Expo, odbęwa się w tym samym czasie, co AB Tech Expo, międzynarodowa wystawa technologii piekarniczych i cukierniczych.

Po więcej zdjęć zapraszamy na stronę FaceBook Page Mała Italia.

Rimini. Sigep 2023. Pozdrawiam wszystkich naszych klientów.

Krzysztof Wieprzkowicz
email: kw@icecreamfactory.pl
mobile: +48 504 078 008
www: https://icecreamfactory.pl/